Nyílt napok a Károlin

2013. november 18., címkék: nyílt nap

Novembertől februárig több alkalommal is szerveznek nyílt napot a Károli Gáspár Református Egyetem különböző karain.

Ne csak a baj legyen velük

2013. március 28., címkék: ökumenikus segélyszervezet, nyílt nap, bölcskei gusztáv

Kőbányán nyitotta meg második, álláskeresőket támogató központját az Ökumenikus Segélyszervezet. Széleskörű tanácsadást, személyiségfejlesztő tréningeket és munkaerő-piaci képzést is kínál a több hónapos felkészítő program, derült ki az központ március 27-i nyílt napján.

Nyílt nap a Debreceni Református Hittudományi Egyetemen

2012. február 13., címkék: debreceni teológia (drhe), nyílt nap

A Debreceni Református Hittudományi Egyetem ebben a tanévben is szeretettel várja nyílt napjára a gimnáziumok diákjait és kedves családtagjait február 15-én.

A Talentumba várják a kicsiket és a nagyokat - Iskolakezdés előtti ismerkedés

2012. február 04., címkék: székesfehérvár, református oktatás, nyílt nap

A hagyományoknak megfelelően ebben az évben is „SULIVÁRÓ NAPOKAT” szervez február hétfői napjain a Székesfehérvári Református Egyházközség Talentum Református Általános Iskolájának vezetése. A rendezvénysorozattal az intézmény pedagógusai segíteni kívánják a szülőket az iskolaválasztásban, és lehetőséget kínálnak arra, hogy megismerkedjenek az intézmény szellemiségével, „talentumával” is. A gyermekek bepillanthatnak abba, milyen is lesz majd, ha beülhetnek az iskolapadba.

Nyílt napok a Károlin

2012. január 14., címkék: nyílt nap, károli egyetem (kre)

Január 13-án a Károli Gáspár Református Egyetem Tanítóképző Főiskolai Karán, január 25-én a Bölcsészettudományi Karon, február 3-án pedig az Állam- és Jogtudományi Karon várják a felvételizőket.

Nyitott napok az egyházzenei tanszéken

2011. december 02., címkék: nyílt nap, egyházzene

A Zeneakadémia 85 évvel ezelőtt alapított Egyházzene Tanszéke nyílt héten tiszteleg Liszt Ferenc, a Zeneakadémia alapító elnöke és az önálló egyházzenei képzés szorgalmazója előtt, születésének 200. évfordulóján.

A Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthonának nyilvános eszközbemutatója

2011. november 23., címkék: debreceni kollégium, nyílt nap

A kompetencia alapú oktatást elősegítő informatikai infrastruktúra fejlesztése címmel a Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona Társadalmi Infrastruktúra Operatív Programban nyertes pályázatának  nyilvános eszközbemutatójára kerül sor november 24-én.

Nyílt nap a Károli Gáspár Református Egyetemen

2011. november 14., címkék: nyílt nap, károli egyetem (kre)

A Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Kara Nyílt Napot tart 2011. november 17-én, csütörtökön.

Nyílt nap a Debreceni Református Hittudományi Egyetemen

2011. november 09., címkék: nyílt nap, debreceni teológia (drhe)

Mit tanul egy újságíró, tanító, lelkipásztor vagy esetleg ifjúságsegítő? A Debreceni Református Hittudományi Egyetem nyílt napján november 16-án, szerdán 10 órától kiderül.

Nyílt nap a Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Karán

2011. november 09., címkék: károli egyetem (kre), nyílt nap

A nyílt napra november 17-én kerül sor 9 órától. Az alkalomra minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Nyílt nap a pápai teológián

2011. október 26., címkék: nyílt nap, pápai teológia (prta)

A Pápai Református Teológiai Akadémia 2011. november 29-én, kedden 10 órától tartja nyílt napját az Akadémia második emeleti nagyelőadójában.

A Válaszút Drogkonzultációs Iroda nyílt napja

2011. szeptember 08., címkék: nyílt nap, Hírek, drogmisszió

2011. szeptember 16-án nyílt napot tart a Magyarországi Református Egyház Válaszút Drogkonzultációs Irodája, melyre minden intézményből szeretettel várják az érdeklődőket.

Nyílt nap a Ráckeresztúri Drogterápiás Otthonban

2011. április 29., címkék: drogmisszió, nyílt nap, kimm

A sors alakít minket, vagy mi a sorsunkat? Ez a mottója a Ráckeresztúri Drogterápiás Otthonban idei nyílt napjának, melyre szeretettel várnak minden érdeklődőt.

Nyílt nap a Selye János Egyetem Református Teológiai Karán

2011. február 10., címkék: selye jános egyetem, nyílt nap

A komáromi Selye János Egyetem Református Teológiai Kara február 24-én nyílt napot tart a teológiai tanulmányok iránti érdeklődők számára.

Nyílt nap a sárospataki teológián

2011. február 07., címkék: nyílt nap, sárospataki teológia (srta)

A Sárospataki Református Teológiai Akadémián február 10-én csütörtökön délelőtt 10 órától tartanak nyílt napot.

Nyílt nap a pápai teológián

2011. február 07., címkék: pápai teológia, nyílt nap

A Pápai Református Teológiai Akadémia február 16-án, szerdán délelőtt tíz órától tartja nyílt napját, amelyre minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Sárospataki nyílt nap – nem csak érettségizőknek!

2010. január 27., címkék: Hírek, nyílt nap, 2010, sárospataki teológia (srta)

Hova adjam be a jelentkezési lapot? Melyik iskola a legmegfelelőbb számomra? A napokban sok fiatal szembesül ezzel a kérdéssel, hiszen február 15-ig el kell dönteni, ki melyik felsőoktatási intézményben tanul tovább. Akik viszont úgy érzik, hogy élethivatásul a lelkészi vagy hitoktatói szolgálatot választanák és érdeklődnek a teológián folyó oktatás iránt, látogassanak el a Sárospataki Református Teológiai Akadémia nyílt napjára, amely február 4-én, csütörtökön 10 órától kezdődik.

Nyílt nap a Pápai ReformátusTeológiai Akadémián

2010. január 26., címkék: 2010, nyílt nap, Hírek, prta

Lassan itt a jelentkezési lapok leadásának határideje és Te még bizonytalan vagy? Látogass el a Pápai Református Teológiai Akadémia nyílt napjára február 8-án, délelőtt 10 órakor. Szeretettel hívják és várják mindazokat, akik érdeklődnek a teológiai tanulmányok, a gyülekezeti munka, a hitoktatás  iránt vagy elhívást éreznek a lelkészi szolgálatra.

Nézzen be a Zeneakadémiára!

2010. január 09., címkék: nyílt nap, 2010, egyházzene, Hírek, liszt ferenc zeneművészeti egyetem

Ismét nyílt napot rendez a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Egyházzene Tanszéke.